WooCommerce Product Filters 2.0.3 - en to nb-NO translation catalogue (249 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Product Filters
nb-NO: WooCommerce produktfiltre

note: Description of the plugin
en: Help customers to find what they want quickly and easily. Add product filters for price, color, category, size, attributes, and more.
nb-NO: Hjelp kunder med å finne det de ønsker raskt og enkelt. Legg til produktfiltre for pris, farge, kategori, størrelse, attributter og mer.

en: [View page]
nb-NO: [Se side]

en: Size
nb-NO: Størrelse

en: Documentation
nb-NO: Dokumentasjon

en: Settings
nb-NO: Innstillinger

note: translators: %s: The plugin name
en: View %s documentation
nb-NO: Se %s dokumentasjon

en: Docs
nb-NO: Dokker

note: translators: 1: licence key link start, 2: license key link end
en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
nb-NO: Aktiver %1$slicensnøkkelen din%2$s for å aktivere oppdateringer.

en: Auto-updates unavailable.
nb-NO: Automatiske oppdateringer er ikke tilgjengelige.

en: License key successfully activated.
nb-NO: Lisensnøkkelen ble aktivert med suksess.

en: There was an error activating your license key.
nb-NO: Det oppstod en feil ved aktivering av lisensnøkkelen din.

en: License key successfully deactivated.
nb-NO: Lisensnøkkelen ble deaktivert med suksess.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
nb-NO: Det oppstod en feil ved deaktivering av lisensnøkkelen din, vennligst prøv igjen.

en: The license key looks good!
nb-NO: Lisensnøkkelen ser bra ut!

en: There's a problem with your license key.
nb-NO: Det er et problem med lisensnøkkelen din.

en: License key
nb-NO: Lisensnøkkel

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
nb-NO: Lisensnøkkelen er inkludert i bekreftelses-e-posten din.

en: License Key
nb-NO: Lisensnøkkel

en: Check
nb-NO: Sjekk

en: Activate
nb-NO: Aktiver

en: Deactivate
nb-NO: Deaktiver

en: License key deactivated.
nb-NO: Lisensnøkkelen er deaktivert.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
nb-NO: Takk for at du installerte %1$s. For å komme i gang, vennligst %2$s skriv inn lisensnøkkelen din%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
nb-NO: Lisensnøkkelen din for %1$s har utløpt. %2$sKlikk her for å fornye med 20%% rabatt%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
nb-NO: Du har ikke lenger en gyldig lisens for %1$s. Vennligst %2$skjøp en ny lisensnøkkel%3$s for å fortsette å bruke pluginen.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
nb-NO: %1$s - nettstedet ditt har flyttet til et nytt domene. Vennligst %2$saktiver lisensnøkkelen din på nytt%3$s.

en: An error has occurred, please try again.
nb-NO: En feil har oppstått, vennligst prøv igjen.

en: Your license key is active.
nb-NO: Lisensnøkkelen din er aktiv.

en: Please enter your license key.
nb-NO: Vennligst skriv inn lisensnøkkelen din.

en: Your license key is invalid.
nb-NO: Lisensnøkkelen din er ugyldig.

note: translators: 1: account page link start, 2: account page link end
en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
nb-NO: Ugyldig lisensnøkkel - vennligst sjekk bekreftelses-e-posten din eller %1$sKonto%2$s.

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
nb-NO: Ingen URL ble oppgitt for aktivering, vennligst kontakt support.

en: License key mismatch, please contact support.
nb-NO: Lisensnøkkelen samsvarer ikke, vennligst kontakt support.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
nb-NO: Denne lisensen er for et pakket produkt og kan ikke aktiveres.

en: Your license key is not valid for this plugin.
nb-NO: Lisensnøkkelen din er ikke gyldig for denne pluginen.

note: translators: %s: The number of sites the license is activated on
en: %s site active | %s sites active
nb-NO[0]: %s nettsted aktiv
nb-NO[1]: %s nettsteder aktive

note: translators: %s: The sites active description, e.g. '2 sites active'
en: Your license key has reached its activation limit (%s).
nb-NO: Din lisensnøkkel har nådd sin aktiveringsgrense (%s).

en: Read more
nb-NO: Les mer

note: translators: %s: The license expiry date
en: Your license key expired on %s.
nb-NO: Din lisensnøkkel utløp den %s.

en: Renew now for 20% discount.
nb-NO: Forny nå for 20% rabatt.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
nb-NO: Din lisensnøkkel er ikke aktiv. Vennligst reaktiver eller lagre innstillingene.

en: Your license key has expired.
nb-NO: Din lisensnøkkel har utløpt.

note: translators: 1: purchase link start, 2: purchase link end.
en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
nb-NO: Din lisensnøkkel har blitt deaktivert. Vennligst %1$skjøp en ny lisensnøkkel%2$s for å fortsette å bruke pluginen.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: PHP version required.
en: %1$s requires PHP %2$s or greater. Please update the PHP version used by your web server.
nb-NO: %1$s krever PHP %2$s eller høyere. Vennligst oppdater PHP-versjonen som brukes av din webserver.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %2$s or greater. Please update your WordPress installation.
nb-NO: %1$s krever WordPress %2$s eller høyere. Vennligst oppdater din WordPress-installasjon.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: Update Core <a> tag open. %3$s: <a> tag close. %4$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
nb-NO: %1$s krever WordPress %4$s eller høyere. Vennligst %2$soppdater%3$s din WordPress-installasjon.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires WooCommerce to be installed and active.
nb-NO: %1$s krever at WooCommerce er installert og aktiv.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link. translators: %1$s: Plugin name. %2$s: EDD link. %3$s Install/Upgrade/Activate EDD link.
en: %1$s requires %2$s to be installed and active.%3$s
nb-NO: %1$s krever %2$s for å være installert og aktiv.%3$s

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce version required.
en: %1$s requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
nb-NO: %1$s krever WooCommerce %2$s eller høyere. Vennligst oppdater WooCommerce-oppsettet ditt først.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s WooCommerce version required. %4$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link.
en: %1$s requires %2$s %3$s or greater. Please %4$s your WooCommerce setup first.
nb-NO: %1$s krever %2$s %3$s eller høyere. Vennligst %4$s ditt WooCommerce-oppsett først.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires Easy Digital Downloads to be installed and active.
nb-NO: %1$s krever at Easy Digital Downloads er installert og aktiv.

en: %1$s could not complete its first activation because the following error occurred:<br>%2$s
nb-NO: %1$s klarte ikke å fullføre sin første aktivering fordi følgende feil oppstod:<br>%2$s

note: translators: %1$s: plugin name
en: %1$s database update required
nb-NO: %1$s databaseoppdatering kreves

note: translators: %1$s: plugin name
en: <p>%1$s has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version. The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient.</p>
nb-NO: <p>%1$s har blitt oppdatert! For at alt skal fungere smidig, må vi oppdatere databasen din til den nyeste versjonen. Databaseoppdateringsprosessen kjører i bakgrunnen og kan ta litt tid, så vær tålmodig.</p>

note: translators: %1$s: plugin name
en: %1$s database update done
nb-NO: %1$s databaseoppdatering fullført

note: translators: %1$s: plugin name
en: <p>%1$s database update complete. Thank you for updating to the latest version!</p>
nb-NO: <p>%1$s databaseoppdatering fullført. Takk for at du oppdaterte til den nyeste versjonen!</p>

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
nb-NO: Du har ikke tilstrekkelige rettigheter til å utføre denne handlingen.

en: An upgrade is already in progress. Please wait until it completes.
nb-NO: En oppgradering er allerede i gang. Vennligst vent til den er fullført.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
nb-NO: Kan ikke koble til filsystemet. Vennligst bekreft legitimasjonen din.

en: You don't have permission to activate the plugin.
nb-NO: Du har ikke tillatelse til å aktivere plugin-modulen.

en: You do not have permission to view the setup wizard.
nb-NO: Du har ikke tillatelse til å se oppsettveiviseren.

en: Authentication required.
nb-NO: Autentisering kreves.

en: Could not find the appropriate step.
nb-NO: Kunne ikke finne det aktuelle trinnet.

en: Please enter a license key.
nb-NO: Vennligst skriv inn en lisensnøkkel.

en: Invalid action requested.
nb-NO: Ugyldig handling forespurt.

note: translators: %s: The name of the plugin.
en: %s setup wizard
nb-NO: %s oppsettveiviser

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
nb-NO: Advarsel: Dette vil overskrive dine eksisterende innstillinger for %s. Er du sikker på at du vil fortsette?

en: Setup wizard
nb-NO: Oppsettveiviser

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nb-NO: Hvis du trenger å få tilgang til oppsettveiviseren igjen, vennligst klikk på knappen nedenfor.

en: More
nb-NO: Mer

en: Extra features
nb-NO: Ekstra funksjoner

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
nb-NO: Forbedre nettstedet ditt med disse fantastiske plugin-modulene fra Barn2.

en: Ready
nb-NO: Klar

en: Setup Complete
nb-NO: Oppsett fullført

en: Welcome
nb-NO: Velkommen

en: Select an option
nb-NO: Velg et alternativ

en: You are not authorized
nb-NO: Du er ikke autorisert

en: No records to update have been found.
nb-NO: Ingen poster å oppdatere ble funnet.

en: No filter found matching the criteria.
nb-NO: Ingen filter funnet som matcher kriteriene.

en: Copy
nb-NO: Kopier

en: Please enter a name for the group.
nb-NO: Vennligst oppgi et navn for gruppen.

en: Something went wrong: could not update the selected group
nb-NO: Noe gikk galt: kunne ikke oppdatere den valgte gruppen

en: Please add at least 1 filter to the group.
nb-NO: Vennligst legg til minst 1 filter til gruppen.

en: No group ID has been found.
nb-NO: Ingen gruppe-ID ble funnet.

en: Something went wrong, could not find the selected group.
nb-NO: Noe gikk galt, kunne ikke finne den valgte gruppen.

en: Please enter a name for the group
nb-NO: Vennligst oppgi et navn for gruppen

en: Something went wrong while creating the group
nb-NO: Noe gikk galt under opprettelsen av gruppen

en: One or more filters have no name assigned. Please make sure all filters have a name.
nb-NO: En eller flere filtre har ikke noe navn tildelt. Vennligst sørg for at alle filtre har et navn.

en: No record found matching the criteria.
nb-NO: Ingen post funnet som matcher kriteriene.

en: No group found matching the criteria.
nb-NO: Ingen gruppe funnet som matcher kriteriene.

en: The following filters are sharing the same data source: %s. Each filter in a group must have a unique data source. Please adjust the filters accordingly.
nb-NO: De følgende filtrene deler samme datakilde: %s. Hvert filter i en gruppe må ha en unik datakilde. Vennligst juster filtrene deretter.

en: The "%1$s" filter has been found. Please remove the following filters from the group: %2$s.
nb-NO: Filtrene "%1$s" har blitt funnet. Vennligst fjern de følgende filtrene fra gruppen: %2$s.

en: Regenerating the index in the background. Product filtering and sorting may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
nb-NO: Regenererer indeksen i bakgrunnen. Produktfiltrering og sortering kan være unøyaktig inntil dette er fullført. Det vil ta noen minutter, og denne meldingen vil forsvinne når det er ferdig.

en: Filters
nb-NO: Filtre

en: Shop filters
nb-NO: Butikkfiltre

en: Behavior
nb-NO: Atferd

en: Filter text
nb-NO: Filtretekst

en: Customize the text which appears on the filters.
nb-NO: Tilpass teksten som vises på filtrene.

en: Uninstalling WooCommerce Product Filters
nb-NO: Avinstallerer WooCommerce Produktfiltre

en: These settings control the filters that appear above the list of products in your store. You can also add filters to a sidebar by adding a <a href="%s">Product Filters widget</a>.
nb-NO: Disse innstillingene kontrollerer filtrene som vises over listen over produkter i butikken din. Du kan også legge til filtre i en sidefelt ved å legge til en <a href="%s">Produktfiltre-widget</a>.

en: Customize the design of the filters.
nb-NO: Tilpass designet på filtrene.

en: ‘Show filters’ button
nb-NO: ‘Vis filtre’ knapp

en: Filter
nb-NO: Filtrer

en: Slide-out panel heading
nb-NO: Overskrift for glidepanel

en: ‘Apply filters’ button
nb-NO: ‘Bruk filtre’ knapp

en: Apply Filters
nb-NO: Bruk filtre

en: ‘Clear filters’ link
nb-NO: ‘Fjern filtre’ lenke

en: Clear filters
nb-NO: Fjern filtre

en: Filter mode
nb-NO: Filtermodus

en: Apply filters as soon as the customer makes a selection
nb-NO: Bruk filtre så snart kunden gjør et valg

en: Click a button to apply the filters
nb-NO: Klikk på en knapp for å bruke filtrene

en: Toggle filters
nb-NO: Bytt filtre

en: Allow customers to toggle filters open or closed
nb-NO: Tillat kunder å bytte filtre åpent eller lukket

en: This applies to filter widgets, the slide-out panel, and filters using the vertical layout which are added using a shortcode.
nb-NO: Dette gjelder filterwidgets, slide-out-panelet og filtre som bruker den vertikale layouten som legges til ved hjelp av en shortcode.

en: Default toggle state
nb-NO: Standard toggle-tilstand

en: Open
nb-NO: Åpen

en: Closed
nb-NO: Lukket

en: Product count
nb-NO: Antall produkter

en: Display the number of products next to each option
nb-NO: Vis antallet produkter ved siden av hvert alternativ

en: Infinite scrolling
nb-NO: Uendelig rulling

en: Enable infinite scroll on product listing pages
nb-NO: Aktiver uendelig rulling på produktsider

en: Filter logic
nb-NO: Filterlogikk

en: Enable "OR" logic
nb-NO: Aktiver "ELLER" logikk

en: Choose between AND or OR logic when selecting from multiple filters. For example, if a customer selects a color and a size then AND logic will only display products which meet both criteria, whereas OR logic will display products which meet either or both criteria.
nb-NO: Velg mellom AND eller OR logikk når du velger fra flere filtre. For eksempel, hvis en kunde velger en farge og en størrelse, vil AND logikk bare vise produkter som oppfyller begge kriteriene, mens OR logikk vil vise produkter som oppfyller enten eller begge kriteriene.

en: AND
nb-NO: OG

en: OR
nb-NO: ELLER

en: Filter group
nb-NO: Filtergruppe

en: Select a filter group to display above the lists of products in your store.
nb-NO: Velg en filtergruppe for å vise over produktlistene i butikken din.

en: Filter visibility
nb-NO: Filter synlighet

en: Always display filters
nb-NO: Vis alltid filtre

en: Click button to reveal filters
nb-NO: Klikk på knappen for å avsløre filtre

en: On mobile
nb-NO: På mobil

en: Number of filters per row
nb-NO: Antall filtre per rad

en: Enter the number of filters to display per row within the horizontal layout.
nb-NO: Angi antall filtre som skal vises per rad innen den horisontale utformingen.

en: Primary color
nb-NO: Primærfarge

en: Secondary color
nb-NO: Sekundærfarge

en: Filter title text
nb-NO: Filtre titteltekst

en: Delete data on uninstall
nb-NO: Slett data ved avinstallasjon

en: Permanently delete all WooCommerce Product Filters settings and data when uninstalling the plugin
nb-NO: Slett permanent alle innstillinger og data for WooCommerce Produktfiltre når du avinstallerer pluginen

en: Product Filters
nb-NO: Produktfiltre

en: The following options control the WooCommerce Product Filters extension.
nb-NO: Følgende alternativer styrer WooCommerce Produktfiltre-utvidelsen.

en: Save Changes
nb-NO: Lagre endringer

en: Clear
nb-NO: Tøm

en: Default
nb-NO: Standard

en: Select Color
nb-NO: Velg farge

en: Current Color
nb-NO: Nåværende farge

en: If you are using this attribute in a color filter, select the exact color which will appear in the filter.
nb-NO: Hvis du bruker denne attributten i et fargefilter, velg den eksakte fargen som vil vises i filteret.

en: Assign color
nb-NO: Tildel farge

en: Thumbnail
nb-NO: Miniatyrbilde

en: Upload/Add image
nb-NO: Last opp/Legg til bilde

en: Remove image
nb-NO: Fjern bilde

en: Choose an image
nb-NO: Velg et bilde

en: Use image
nb-NO: Bruk bilde

en: Manage filters
nb-NO: Administrer filtre

en: Create filter widgets
nb-NO: Opprett filterwidgeter

en: Ready!
nb-NO: Klar!

en: Filter behavior and content
nb-NO: Filteratferd og innhold

en: How do you want the filters to work?
nb-NO: Hvordan vil du at filtrene skal fungere?

en: Would you like to display filters above the lists of products in your shop? (If not, then you can add filters manually using a widget or shortcode.)
nb-NO: Vil du vise filtrene over produktlistene i butikken din? (Hvis ikke, kan du legge til filtre manuelt ved hjelp av en widget eller shortcode.)

en: Select a filter group to display the same filters at the top of all your main store pages (to get you started, we’ve created a ‘Recommended Filters’ group for you).
nb-NO: Velg en filtergruppe for å vise de samme filtrene øverst på alle hovedsidene i butikken din (for å komme i gang, har vi opprettet en ‘Anbefalte filtre’-gruppe for deg).

en: Select a filter group to appear at the top of your store (optional)
nb-NO: Velg en filtergruppe som skal vises øverst i butikken din (valgfritt)

en: Visibility
nb-NO: Synlighet

en: Next, decide whether to show or hide the filters when the page first loads
nb-NO: Neste, bestem om filtrene skal vises eller skjules når siden lastes første gang

en: Allow customers to toggle filters open or closed.
nb-NO: Tillat kunder å veksle mellom å åpne eller lukke filtrene.

en: Welcome to WooCommerce Product Filters
nb-NO: Velkommen til WooCommerce produktfiltre

en: Add product filters in no time
nb-NO: Legg til produktfiltre på kort tid

en: Use this setup wizard to quickly configure the options for your product filters. You can easily change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard.
nb-NO: Bruk denne oppsettsveiviseren for raskt å konfigurere alternativene for produktfiltrene dine. Du kan enkelt endre disse alternativene senere på plugin-innstillingssiden eller ved å starte oppsettsveiviseren på nytt.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
nb-NO: Forbedre butikken din med disse fantastiske pluginene fra Barn2.

en: Some filters are sharing the same data source. Each filter in a group must have a unique data source. Please adjust the filters accordingly.
nb-NO: Noen filtre deler den samme datakilden. Hvert filter i en gruppe må ha en unik datakilde. Vennligst juster filtrene deretter.

en: Default sorting
nb-NO: Standard sortering

en: Sort by popularity
nb-NO: Sorter etter popularitet

en: Sort by average rating
nb-NO: Sorter etter gjennomsnittlig vurdering

en: Sort by latest
nb-NO: Sorter etter nyeste

en: Sort by price: low to high
nb-NO: Sorter etter pris: lav til høy

en: Sort by price: high to low
nb-NO: Sorter etter pris: høy til lav

en: Custom field
nb-NO: Egendefinert felt

en: Checkbox
nb-NO: Avkrysningsboks

en: Text input
nb-NO: Tekstinnput

en: Range slider
nb-NO: Områdeglider

en: Filters Group
nb-NO: Filtreringsgruppe

en: Content
nb-NO: Innhold

en: Filter Group
nb-NO: Filtergruppe

en: No filter groups found. Create a filter group first.
nb-NO: Ingen filtergrupper funnet. Opprett en filtergruppe først.

en: Layout
nb-NO: Oppsett

en: Vertical
nb-NO: Vertikal

en: Horizontal
nb-NO: Horisontal

en: Product Filters preview is not available within the editor. Please save and view the page on the frontend to see the filters in action.
nb-NO: Produktfiltre for forhåndsvisning er ikke tilgjengelig i redigeringsmodus. Vennligst lagre og se siden på frontend for å se filtrene i aksjon.

en: Product List
nb-NO: Produktliste

en: Columns
nb-NO: Kolonner

en: Rows
nb-NO: Rader

en: Product Query
nb-NO: Produktforespørsel

en: Use current query
nb-NO: Bruk nåværende forespørsel

en: Enable this to use the current page query instead. This must be enabled when used on archive pages.
nb-NO: Aktiver dette for å bruke den nåværende sideforespørselen i stedet. Dette må være aktivert når det brukes på arkivsider.

en: Yes
nb-NO: Ja

en: No
nb-NO: Nei

en: Product Categories
nb-NO: Produktkategorier

en: Select specific product categories to display. Leave empty to show products from all categories.
nb-NO: Velg spesifikke produktkategorier å vise. La stå tomt for å vise produkter fra alle kategorier.

en: Product Tags
nb-NO: Produkttagger

en: Filter products by specific tags. Leave empty to include products with any tag.
nb-NO: Filtrer produkter etter spesifikke tagger. La stå tomt for å inkludere produkter med hvilken som helst tagg.

en: Enter the number of columns.
nb-NO: Skriv inn antall kolonner.

en: Enter the number of rows.
nb-NO: Skriv inn antall rader.

en: Categories
nb-NO: Kategorier

en: Select a category or leave blank for all.
nb-NO: Velg en kategori eller la være blank for alle.

en: Tags
nb-NO: Tagger

en: Select a tag or leave blank for all.
nb-NO: Velg en tagg eller la være blank for alle.

en: Enter the ID of the filter group.
nb-NO: Skriv inn ID-en til filtergruppen.

en: Select the layout.
nb-NO: Velg layout.

en: Select a filter group
nb-NO: Velg en filtergruppe

en: Product Filters preview is not available within the builder. Please save and view the page on the frontend to see the filters in action.
nb-NO: Produktfilterforhåndsvisning er ikke tilgjengelig i byggeprogrammet. Vennligst lagre og se siden på frontend for å se filtrene i aksjon.

en: Please select a filter group.
nb-NO: Vennligst velg en filtergruppe.

en: Query
nb-NO: Forespørsel

en: Comma separated list of product categories slugs. Leave empty to show products from all categories.
nb-NO: Kommaseparert liste over produktkategorier slugs. La stå tomt for å vise produkter fra alle kategorier.

en: Comma separated list of product tags slugs. Leave empty to include products with any tag.
nb-NO: Kommaseparert liste over produkttagger slugs. La stå tomt for å inkludere produkter med hvilken som helst tagg.

en: Select a group
nb-NO: Velg en gruppe

en: Group ID
nb-NO: Gruppe-ID

en: Number of columns to display.
nb-NO: Antall kolonner som skal vises.

en: Number of rows to display.
nb-NO: Antall rader som skal vises.

en: Attributes
nb-NO: Attributter

en: Price
nb-NO: Pris

en: Sort by
nb-NO: Sorter etter

note: translators: %d: number of results translators: %d: total results
en: %d result | %d results
nb-NO[0]: %d resultat
nb-NO[1]: %d resultater

en: No taxonomy provided.
nb-NO: Ingen taksonomi angitt.

en: Show filters
nb-NO: Vis filtre

en: From
nb-NO: Fra

en: To
nb-NO: Til

en: No groups found. Please check your request.
nb-NO: Ingen grupper funnet. Vennligst sjekk forespørselen din.

en: [Barn2] Display a filter group created with the WooCommerce Product Filters plugin.
nb-NO: [Barn2] Vis en filtergruppe opprettet med WooCommerce Product Filters-plugin.

en: Filters are only visible on the frontend
nb-NO: Filtre er kun synlige på frontend

en: Please select a filter group in the widget settings.
nb-NO: Vennligst velg en filtergruppe i widgetinnstillingene.

en: Your product filters will appear here.
nb-NO: Dine produktfiltre vil vises her.

en: Title
nb-NO: Tittel

en: Category
nb-NO: Kategori

en: Brand
nb-NO: Merke

en: Attribute
nb-NO: Attributt

en: Color
nb-NO: Farge

en: Tag
nb-NO: Tagg

en: Rating
nb-NO: Vurdering

en: In stock
nb-NO: På lager

en: On sale
nb-NO: På salg

en: Dropdown
nb-NO: Nedtrekksmeny

en: Checkboxes
nb-NO: Avkrysningsbokser

en: Radio buttons
nb-NO: Radioknapper

en: Labels
nb-NO: Merkelapper

en: Images
nb-NO: Bilder

en: None
nb-NO: Ingen

note: translators: %d is the rating.
en: Rated %d out of 5
nb-NO: Vurdert %d av 5

note: translators: %s is the search query.
en: Search: %s
nb-NO: Søk: %s

en: 1 result
nb-NO: 1 resultat
