WooCommerce Product Filters 2.0.3 - en to pl-PL translation catalogue (250 entries)

en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
pl-PL: %1$s - Twoja strona została przeniesiona na nową domenę. Proszę %2$szreaktywować swój klucz licencyjny%3$s.

en: %1$s could not complete its first activation because the following error occurred:<br>%2$s
pl-PL: %1$s nie mogło zakończyć swojej pierwszej aktywacji, ponieważ wystąpił następujący błąd:<br>%2$s

en: %1$s database update done
pl-PL: %1$s aktualizacja bazy danych zakończona

en: %1$s database update required
pl-PL: %1$s wymaga aktualizacji bazy danych

en: %1$s requires %2$s %3$s or greater. Please %4$s your WooCommerce setup first.
pl-PL: %1$s wymaga %2$s %3$s lub większego. Proszę %4$s najpierw zaktualizować swoją konfigurację WooCommerce.

en: %1$s requires %2$s to be installed and active.%3$s
pl-PL: %1$s wymaga, aby %2$s był zainstalowany i aktywowany.%3$s

en: %1$s requires Easy Digital Downloads to be installed and active.
pl-PL: %1$s wymaga zainstalowania i aktywowania Easy Digital Downloads.

en: %1$s requires PHP %2$s or greater. Please update the PHP version used by your web server.
pl-PL: %1$s wymaga PHP %2$s lub większego. Proszę zaktualizować wersję PHP używaną przez twój serwer webowy.

en: %1$s requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
pl-PL: %1$s wymaga WooCommerce %2$s lub większego. Proszę najpierw zaktualizować swoją konfigurację WooCommerce.

en: %1$s requires WooCommerce to be installed and active.
pl-PL: %1$s wymaga zainstalowania i aktywowania WooCommerce.

en: %1$s requires WordPress %2$s or greater. Please update your WordPress installation.
pl-PL: %1$s wymaga WordPress %2$s lub większego. Proszę zaktualizować swoją instalację WordPressa.

en: %1$s requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
pl-PL: %1$s wymaga WordPress %4$s lub większego. Proszę %2$szaktualizować%3$s swoją instalację WordPressa.

en: %d result | %d results
pl-PL[0]: %d wynik
pl-PL[1]: %d wyniki
pl-PL[2]: %d wyników

en: %s setup wizard
pl-PL: %s kreator konfiguracji

en: %s site active | %s sites active
pl-PL[0]: %s strona aktywna
pl-PL[1]: %s strony aktywne
pl-PL[2]: %s stron aktywnych

en: 1 result
pl-PL: 1 wynik

en: <p>%1$s database update complete. Thank you for updating to the latest version!</p>
pl-PL: <p>%1$s aktualizacja bazy danych zakończona. Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!</p>

en: <p>%1$s has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version. The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient.</p>
pl-PL: <p>%1$s został zaktualizowany! Aby wszystko działało płynnie, musimy zaktualizować twoją bazę danych do najnowszej wersji. Proces aktualizacji bazy danych działa w tle i może zająć chwilę, więc proszę o cierpliwość.</p>

en: AND
pl-PL: I

en: Activate
pl-PL: Aktywuj

en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
pl-PL: Aktywuj %1$syour license key%2$s, aby włączyć aktualizacje.

en: Add product filters in no time
pl-PL: Dodaj filtry produktów w mgnieniu oka

en: Allow customers to toggle filters open or closed
pl-PL: Pozwól klientom przełączać filtry włączone lub wyłączone

en: Allow customers to toggle filters open or closed.
pl-PL: Pozwól klientom na otwieranie lub zamykanie filtrów.

en: Always display filters
pl-PL: Zawsze wyświetlaj filtry

en: An error has occurred, please try again.
pl-PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: An upgrade is already in progress. Please wait until it completes.
pl-PL: Aktualizacja jest już w toku. Proszę czekać, aż się zakończy.

en: Apply Filters
pl-PL: Zastosuj filtry

en: Apply filters as soon as the customer makes a selection
pl-PL: Zastosuj filtry, gdy klient dokona wyboru

en: Assign color
pl-PL: Przypisz kolor

en: Attribute
pl-PL: Atrybut

en: Attributes
pl-PL: Atrybuty

en: Authentication required.
pl-PL: Wymagana autoryzacja.

en: Auto-updates unavailable.
pl-PL: Automatyczne aktualizacje niedostępne.

en: Behavior
pl-PL: Zachowanie

en: Brand
pl-PL: Marka

en: Categories
pl-PL: Kategorie

en: Category
pl-PL: Kategoria

en: Check
pl-PL: Sprawdź

en: Checkbox
pl-PL: Pole wyboru

en: Checkboxes
pl-PL: Pola wyboru

en: Choose an image
pl-PL: Wybierz obraz

en: Choose between AND or OR logic when selecting from multiple filters. For example, if a customer selects a color and a size then AND logic will only display products which meet both criteria, whereas OR logic will display products which meet either or both criteria.
pl-PL: Wybierz pomiędzy logiką AND lub OR przy wyborze z wielu filtrów. Na przykład, jeśli klient wybierze kolor i rozmiar, logika AND wyświetli tylko produkty, które spełniają oba kryteria, podczas gdy logika OR wyświetli produkty, które spełniają jedno lub oba kryteria.

en: Clear
pl-PL: Wyczyść

en: Clear filters
pl-PL: Wyczyść filtry

en: Click a button to apply the filters
pl-PL: Kliknij przycisk, aby zastosować filtry

en: Click button to reveal filters
pl-PL: Kliknij przycisk, aby ujawnić filtry

en: Closed
pl-PL: Zamknięte

en: Color
pl-PL: Kolor

en: Columns
pl-PL: Kolumny

en: Comma separated list of product categories slugs. Leave empty to show products from all categories.
pl-PL: Lista slugów kategorii produktów oddzielona przecinkami. Pozostaw puste, aby pokazać produkty ze wszystkich kategorii.

en: Comma separated list of product tags slugs. Leave empty to include products with any tag.
pl-PL: Lista slugów tagów produktów oddzielona przecinkami. Pozostaw puste, aby uwzględnić produkty z dowolnym tagiem.

en: Content
pl-PL: Zawartość

en: Copy
pl-PL: Kopiuj

en: Could not find the appropriate step.
pl-PL: Nie można znaleźć odpowiedniego kroku.

en: Create filter widgets
pl-PL: Twórz widżety filtrów

en: Current Color
pl-PL: Aktualny kolor

en: Custom field
pl-PL: Pole niestandardowe

en: Customize the design of the filters.
pl-PL: Dostosuj projekt filtrów.

en: Customize the text which appears on the filters.
pl-PL: Dostosuj tekst, który pojawia się na filtrach.

en: Deactivate
pl-PL: Dezaktywuj

en: Default
pl-PL: Domyślny

en: Default sorting
pl-PL: Domyślne sortowanie

en: Default toggle state
pl-PL: Domyślny stan przełącznika

en: Delete data on uninstall
pl-PL: Usuń dane przy odinstalowaniu

en: Design
pl-PL: Projekt

en: Display the number of products next to each option
pl-PL: Wyświetl liczbę produktów obok każdej opcji

en: Docs
pl-PL: Dokumenty

en: Documentation
pl-PL: Dokumentacja

en: Dropdown
pl-PL: Lista rozwijana

en: Enable "OR" logic
pl-PL: Włącz logikę "LUB"

en: Enable infinite scroll on product listing pages
pl-PL: Włącz nieskończone przewijanie na stronach z listą produktów

en: Enable this to use the current page query instead. This must be enabled when used on archive pages.
pl-PL: Włącz to, aby użyć bieżącego zapytania na stronie. Musi być włączone, gdy jest używane na stronach archiwalnych.

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Ulepsz swoją stronę dzięki tym fantastycznym wtyczkom od Barn2.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Ulepsz swój sklep dzięki tym fantastycznym wtyczkom od Barn2.

en: Enter the ID of the filter group.
pl-PL: Wprowadź ID grupy filtrów.

en: Enter the number of columns.
pl-PL: Wprowadź liczbę kolumn.

en: Enter the number of filters to display per row within the horizontal layout.
pl-PL: Wprowadź liczbę filtrów do wyświetlenia w każdym wierszu w poziomym układzie.

en: Enter the number of rows.
pl-PL: Wprowadź liczbę wierszy.

en: Extra features
pl-PL: Dodatkowe funkcje

en: Filter
pl-PL: Filtr

en: Filter Group
pl-PL: Grupa filtrów

en: Filter behavior and content
pl-PL: Zachowanie i zawartość filtrów

en: Filter group
pl-PL: Grupa filtrów

en: Filter logic
pl-PL: Logika filtrów

en: Filter mode
pl-PL: Tryb filtru

en: Filter products by specific tags. Leave empty to include products with any tag.
pl-PL: Filtruj produkty według konkretnych tagów. Pozostaw puste, aby uwzględnić produkty z dowolnym tagiem.

en: Filter text
pl-PL: Tekst filtru

en: Filter title text
pl-PL: Tekst tytułu filtra

en: Filter visibility
pl-PL: Widoczność filtrów

en: Filters
pl-PL: Filtry

en: Filters Group
pl-PL: Grupa filtrów

en: Filters are only visible on the frontend
pl-PL: Filtry są widoczne tylko na froncie

en: From
pl-PL: Od

en: Group ID
pl-PL: ID grupy

en: Help customers to find what they want quickly and easily. Add product filters for price, color, category, size, attributes, and more.
pl-PL: Pomóż klientom szybko i łatwo znaleźć to, czego chcą. Dodaj filtry produktów dla ceny, koloru, kategorii, rozmiaru, atrybutów i nie tylko.

en: Horizontal
pl-PL: Poziomy

en: How do you want the filters to work?
pl-PL: Jak chcesz, aby filtry działały?

en: If you are using this attribute in a color filter, select the exact color which will appear in the filter.
pl-PL: Jeśli używasz tego atrybutu w filtrze koloru, wybierz dokładny kolor, który pojawi się w filtrze.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
pl-PL: Jeśli potrzebujesz ponownie uzyskać dostęp do kreatora konfiguracji, kliknij przycisk poniżej.

en: Images
pl-PL: Obrazy

en: In stock
pl-PL: Dostępny w magazynie

en: Infinite scrolling
pl-PL: Nieskończone przewijanie

en: Invalid action requested.
pl-PL: Żądana akcja jest nieprawidłowa.

en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
pl-PL: Nieprawidłowy klucz licencyjny - sprawdź swoje e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub %1$sKonto%2$s.

en: Labels
pl-PL: Etykiety

en: Layout
pl-PL: Układ

en: License Key
pl-PL: Klucz Licencyjny

en: License key
pl-PL: Klucz licencyjny

en: License key deactivated.
pl-PL: Klucz licencyjny dezaktywowany.

en: License key mismatch, please contact support.
pl-PL: Niezgodność klucza licencyjnego, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: License key successfully activated.
pl-PL: Klucz licencyjny został pomyślnie aktywowany.

en: License key successfully deactivated.
pl-PL: Klucz licencyjny został pomyślnie dezaktywowany.

en: Manage filters
pl-PL: Zarządzaj filtrami

en: More
pl-PL: Więcej

en: Next, decide whether to show or hide the filters when the page first loads
pl-PL: Następnie zdecyduj, czy pokazać, czy ukryć filtry, gdy strona jest ładowana po raz pierwszy

en: No
pl-PL: Nie

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
pl-PL: Nie podano adresu URL do aktywacji, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: No filter found matching the criteria.
pl-PL: Nie znaleziono filtra odpowiadającego kryteriom.

en: No filter groups found. Create a filter group first.
pl-PL: Nie znaleziono grup filtrów. Najpierw utwórz grupę filtrów.

en: No group ID has been found.
pl-PL: Nie znaleziono identyfikatora grupy.

en: No group found matching the criteria.
pl-PL: Nie znaleziono grupy odpowiadającej kryteriom.

en: No groups found. Please check your request.
pl-PL: Nie znaleziono grup. Proszę sprawdzić swoje żądanie.

en: No record found matching the criteria.
pl-PL: Nie znaleziono rekordu odpowiadającego kryteriom.

en: No records to update have been found.
pl-PL: Nie znaleziono żadnych rekordów do zaktualizowania.

en: No taxonomy provided.
pl-PL: Nie podano taksonomii.

en: None
pl-PL: Brak

en: Number of columns to display.
pl-PL: Liczba kolumn do wyświetlenia.

en: Number of filters per row
pl-PL: Liczba filtrów w wierszu

en: Number of rows to display.
pl-PL: Liczba wierszy do wyświetlenia.

en: OR
pl-PL: LUB

en: On mobile
pl-PL: Na urządzeniach mobilnych

en: On sale
pl-PL: Na sprzedaż

en: One or more filters have no name assigned. Please make sure all filters have a name.
pl-PL: Jeden lub więcej filtrów nie ma przypisanej nazwy. Proszę upewnić się, że wszystkie filtry mają nazwę.

en: Open
pl-PL: Otwórz

en: Permanently delete all WooCommerce Product Filters settings and data when uninstalling the plugin
pl-PL: Na stałe usuń wszystkie ustawienia i dane filtrów produktów WooCommerce podczas odinstalowywania wtyczki

en: Please add at least 1 filter to the group.
pl-PL: Proszę dodać co najmniej 1 filtr do grupy.

en: Please enter a license key.
pl-PL: Proszę wprowadzić klucz licencyjny.

en: Please enter a name for the group
pl-PL: Proszę wprowadzić nazwę grupy

en: Please enter a name for the group.
pl-PL: Proszę wprowadzić nazwę grupy.

en: Please enter your license key.
pl-PL: Proszę wprowadzić swój klucz licencyjny.

en: Please select a filter group in the widget settings.
pl-PL: Proszę wybrać grupę filtrów w ustawieniach widżetu.

en: Please select a filter group.
pl-PL: Proszę wybrać grupę filtrów.

en: Price
pl-PL: Cena

en: Primary color
pl-PL: Kolor podstawowy

en: Product Categories
pl-PL: Kategorie Produktów

en: Product Filters
pl-PL: Filtry produktów

en: Product Filters preview is not available within the builder. Please save and view the page on the frontend to see the filters in action.
pl-PL: Podgląd filtrów produktów nie jest dostępny w edytorze. Proszę zapisać i zobaczyć stronę na froncie, aby zobaczyć filtry w akcji.

en: Product Filters preview is not available within the editor. Please save and view the page on the frontend to see the filters in action.
pl-PL: Podgląd filtrów produktów nie jest dostępny w edytorze. Proszę zapisać i zobaczyć stronę na froncie, aby zobaczyć filtry w akcji.

en: Product List
pl-PL: Lista produktów

en: Product Query
pl-PL: Zapytanie o produkt

en: Product Tags
pl-PL: Tagi Produktów

en: Product count
pl-PL: Liczba produktów

en: Query
pl-PL: Zapytanie

en: Radio buttons
pl-PL: Przyciski radiowe

en: Range slider
pl-PL: Suwak zakresu

en: Rated %d out of 5
pl-PL: Oceniono %d na 5

en: Rating
pl-PL: Ocena

en: Read more
pl-PL: Czytaj więcej

en: Ready
pl-PL: Gotowe

en: Ready!
pl-PL: Gotowe!

en: Regenerating the index in the background. Product filtering and sorting may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
pl-PL: Regenerowanie indeksu w tle. Filtrowanie i sortowanie produktów mogą być niedokładne, dopóki to się nie zakończy. To zajmie kilka minut, a ta informacja zniknie po zakończeniu.

en: Remove image
pl-PL: Usuń obraz

en: Renew now for 20% discount.
pl-PL: Odnowić teraz z rabatem 20%.

en: Rows
pl-PL: Wiersze

en: Save Changes
pl-PL: Zapisz zmiany

en: Search: %s
pl-PL: Szukaj: %s

en: Secondary color
pl-PL: Kolor dodatkowy

en: Select Color
pl-PL: Wybierz kolor

en: Select a category or leave blank for all.
pl-PL: Wybierz kategorię lub pozostaw puste dla wszystkich.

en: Select a filter group
pl-PL: Wybierz grupę filtrów

en: Select a filter group to appear at the top of your store (optional)
pl-PL: Wybierz grupę filtrów, aby pojawiła się na górze Twojego sklepu (opcjonalnie)

en: Select a filter group to display above the lists of products in your store.
pl-PL: Wybierz grupę filtrów do wyświetlenia nad listami produktów w Twoim sklepie.

en: Select a filter group to display the same filters at the top of all your main store pages (to get you started, we’ve created a ‘Recommended Filters’ group for you).
pl-PL: Wybierz grupę filtrów, aby wyświetlić te same filtry na górze wszystkich swoich głównych stron sklepu (na początek stworzyliśmy dla Ciebie grupę „Zalecane filtry”).

en: Select a group
pl-PL: Wybierz grupę

en: Select a tag or leave blank for all.
pl-PL: Wybierz tag lub pozostaw puste dla wszystkich.

en: Select an option
pl-PL: Wybierz opcję

en: Select specific product categories to display. Leave empty to show products from all categories.
pl-PL: Wybierz konkretne kategorie produktów do wyświetlenia. Pozostaw puste, aby pokazać produkty ze wszystkich kategorii.

en: Select the layout.
pl-PL: Wybierz układ.

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

en: Setup Complete
pl-PL: Konfiguracja zakończona

en: Setup wizard
pl-PL: Kreator konfiguracji

en: Shop filters
pl-PL: Filtry sklepu

en: Show filters
pl-PL: Pokaż filtry

en: Size
pl-PL: Rozmiar

en: Slide-out panel heading
pl-PL: Nagłówek panelu wysuwanego

en: Some filters are sharing the same data source. Each filter in a group must have a unique data source. Please adjust the filters accordingly.
pl-PL: Niektóre filtry korzystają z tego samego źródła danych. Każdy filtr w grupie musi mieć unikalne źródło danych. Proszę odpowiednio dostosować filtry.

en: Something went wrong while creating the group
pl-PL: Coś poszło nie tak podczas tworzenia grupy

en: Something went wrong, could not find the selected group.
pl-PL: Coś poszło nie tak, nie można znaleźć wybranej grupy.

en: Something went wrong: could not update the selected group
pl-PL: Coś poszło nie tak: nie można zaktualizować wybranej grupy

en: Sort by
pl-PL: Sortuj według

en: Sort by average rating
pl-PL: Sortuj według średniej oceny

en: Sort by latest
pl-PL: Sortuj według najnowszych

en: Sort by popularity
pl-PL: Sortuj według popularności

en: Sort by price: high to low
pl-PL: Sortuj według ceny: od najwyższej do najniższej

en: Sort by price: low to high
pl-PL: Sortuj według ceny: od najniższej do najwyższej

en: Support
pl-PL: Wsparcie

en: Tags
pl-PL: Tagi

en: Text input
pl-PL: Wprowadzenie tekstu

en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
pl-PL: Dziękujemy za zainstalowanie %1$s. Aby rozpocząć, proszę %2$s wprowadzić swój klucz licencyjny%3$s.

en: The "%1$s" filter has been found. Please remove the following filters from the group: %2$s.
pl-PL: Filtr "%1$s" został znaleziony. Proszę usunąć następujące filtry z grupy: %2$s.

en: The following filters are sharing the same data source: %s. Each filter in a group must have a unique data source. Please adjust the filters accordingly.
pl-PL: Następujące filtry korzystają z tego samego źródła danych: %s. Każdy filtr w grupie musi mieć unikalne źródło danych. Proszę dostosować filtry odpowiednio.

en: The following options control the WooCommerce Product Filters extension.
pl-PL: Poniższe opcje kontrolują rozszerzenie filtrów produktów WooCommerce.

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
pl-PL: Klucz licencyjny znajduje się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

en: The license key looks good!
pl-PL: Klucz licencyjny wygląda dobrze!

en: There was an error activating your license key.
pl-PL: Wystąpił błąd podczas aktywacji klucza licencyjnego.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
pl-PL: Wystąpił błąd podczas dezaktywacji klucza licencyjnego, spróbuj ponownie.

en: There's a problem with your license key.
pl-PL: Jest problem z Twoim kluczem licencyjnym.

en: These settings control the filters that appear above the list of products in your store. You can also add filters to a sidebar by adding a <a href="%s">Product Filters widget</a>.
pl-PL: Te ustawienia kontrolują filtry, które pojawiają się nad listą produktów w Twoim sklepie. Możesz również dodać filtry do paska bocznego, dodając widżet <a href="%s">Filtry produktów</a>.

en: This applies to filter widgets, the slide-out panel, and filters using the vertical layout which are added using a shortcode.
pl-PL: Dotyczy to widżetów filtrów, panelu wysuwanego oraz filtrów korzystających z układu pionowego, które są dodawane za pomocą shortcode'a.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
pl-PL: Ten klucz licencyjny jest przeznaczony dla produktu pakietowego i nie może być aktywowany.

en: Thumbnail
pl-PL: Miniatura

en: Title
pl-PL: Tytuł

en: To
pl-PL: Do

en: Toggle filters
pl-PL: Przełącz filtry

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
pl-PL: Nie można połączyć się z systemem plików. Proszę potwierdzić swoje dane uwierzytelniające.

en: Uninstalling WooCommerce Product Filters
pl-PL: Odinstalowywanie filtrów produktów WooCommerce

en: Upload/Add image
pl-PL: Prześlij/Dodaj obraz

en: Use current query
pl-PL: Użyj bieżącego zapytania

en: Use image
pl-PL: Użyj obrazu

en: Use this setup wizard to quickly configure the options for your product filters. You can easily change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard.
pl-PL: Użyj tego kreatora ustawień, aby szybko skonfigurować opcje dla swoich filtrów produktów. Możesz łatwo zmienić te opcje później na stronie ustawień wtyczki lub ponownie uruchamiając kreatora ustawień.

en: Vertical
pl-PL: Pionowy

en: View %s documentation
pl-PL: Zobacz dokumentację %s

en: Visibility
pl-PL: Widoczność

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
pl-PL: Ostrzeżenie: To nadpisze istniejące ustawienia dla %s. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Welcome
pl-PL: Witamy

en: Welcome to WooCommerce Product Filters
pl-PL: Witamy w filtrach produktów WooCommerce

en: WooCommerce Product Filters
pl-PL: Filtry Produktów WooCommerce

en: Would you like to display filters above the lists of products in your shop? (If not, then you can add filters manually using a widget or shortcode.)
pl-PL: Czy chcesz wyświetlać filtry nad listami produktów w swoim sklepie? (Jeśli nie, możesz dodać filtry ręcznie za pomocą widżetu lub shortcode.)

en: Yes
pl-PL: Tak

en: You are not authorized
pl-PL: Nie jesteś upoważniony

en: You do not have permission to view the setup wizard.
pl-PL: Nie masz uprawnień do wyświetlenia kreatora konfiguracji.

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
pl-PL: Nie masz wystarczających uprawnień, aby wykonać tę akcję.

en: You don't have permission to activate the plugin.
pl-PL: Nie masz uprawnień do aktywacji wtyczki.

en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
pl-PL: Nie masz już ważnego klucza licencyjnego dla %1$s. Proszę %2$szakupić nowy klucz licencyjny%3$s, aby kontynuować korzystanie z wtyczki.

en: Your license key expired on %s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny wygasł %s.

en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny dla %1$s wygasł. %2$sKliknij tutaj, aby przedłużyć z 20%% rabatem%3$s.

en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
pl-PL: Twój klucz licencyjny został wyłączony. Proszę %1$skupić nowy klucz licencyjny%2$s, aby kontynuować korzystanie z wtyczki.

en: Your license key has expired.
pl-PL: Twój klucz licencyjny wygasł.

en: Your license key has reached its activation limit (%s).
pl-PL: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji (%s).

en: Your license key is active.
pl-PL: Twój klucz licencyjny jest aktywny.

en: Your license key is invalid.
pl-PL: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
pl-PL: Twój klucz licencyjny nie jest aktywny. Proszę ponownie aktywować lub zapisać ustawienia.

en: Your license key is not valid for this plugin.
pl-PL: Twój klucz licencyjny nie jest ważny dla tej wtyczki.

en: Your product filters will appear here.
pl-PL: Twoje filtry produktów pojawią się tutaj.

en: [Barn2] Display a filter group created with the WooCommerce Product Filters plugin.
pl-PL: [Barn2] Wyświetl grupę filtrów utworzoną za pomocą wtyczki WooCommerce Product Filters.

en: [View page]
pl-PL: [Zobacz stronę]

en: ‘Apply filters’ button
pl-PL: Przycisk „Zastosuj filtry”

en: ‘Clear filters’ link
pl-PL: Link „Wyczyść filtry”

en: ‘Show filters’ button
pl-PL: Przycisk „Pokaż filtry”
