WooCommerce Product Filters 1.4.8 - en to sk translation catalogue (212 entries)

en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
sk: %1$s - vaša stránka sa presunula na novú doménu. Prosím %2$saktualizujte svoj licenčný kľúč%3$s.

en: %d result | %d results
sk[0]: %d výsledok
sk[1]: %d výsledok
sk[2]: %d výsledkov

en: %d results
sk: %d výsledkov

en: %s setup wizard
sk: %s sprievodca nastavením

en: 1 result
sk: 1 výsledok

en: Activate
sk: Aktivácia

en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
sk: Aktiváciou %1$svojho licenčného kľúča%2$s povolíte aktualizácie.

en: Add product filters in no time
sk: Pridávanie filtrov produktov v okamihu

en: Allow customers to toggle filters open or closed
sk: Umožniť zákazníkom prepínať filtre na otvorené alebo zatvorené

en: Allow customers to toggle filters open or closed.
sk: Umožnite zákazníkom prepínať filtre na otvorené alebo zatvorené.

en: Always display filters
sk: Vždy zobraziť filtre

en: An error has occurred, please try again.
sk: Vyskytla sa chyba, skúste to prosím znova.

en: Apply Filters
sk: Použiť filtre

en: Apply filters as soon as the customer makes a selection
sk: Použitie filtrov hneď, ako si zákazník vyberie

en: Assign color
sk: Priradenie farby

en: Attribute
sk: Atribút

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Auto-updates unavailable.
sk: Automatické aktualizácie nie sú k dispozícii.

en: Behavior
sk: Správanie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Check
sk: Skontrolujte

en: Checkboxes
sk: Zaškrtávacie políčka

en: Choose an image
sk: Výber obrázka

en: Choose between AND or OR logic when selecting from multiple filters. For example, if a customer selects a color and a size then AND logic will only display products which meet both criteria, whereas OR logic will display products which meet either or both criteria.
sk: Pri výbere z viacerých filtrov si môžete vybrať medzi logikou AND alebo OR. Napríklad ak si zákazník vyberie farbu a veľkosť, logika AND zobrazí len produkty, ktoré spĺňajú obe kritériá, zatiaľ čo logika OR zobrazí produkty, ktoré spĺňajú jedno alebo obe kritériá.

en: Clear
sk: Vyčistíť

en: Clear all
sk: Vymazať všetko

en: Clear filters
sk: Vymazať filtre

en: Click a button to apply the filters
sk: Kliknutím na tlačidlo použijete filtre

en: Click button to reveal filters
sk: Kliknutím na tlačidlo zobrazíte filtre

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Color
sk: Farba

en: Color picker
sk: Vyberanie farieb

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Could not find the appropriate step.
sk: Nepodarilo sa nájsť príslušný krok.

en: Create filter widgets
sk: Vytvorenie widgetov filtra

en: Current Color
sk: Aktuálna farba

en: Custom field
sk: Vlastné pole

en: Customize the design of the filters.
sk: Prispôsobenie dizajnu filtrov.

en: Customize the text which appears on the filters.
sk: Prispôsobenie textu, ktorý sa zobrazuje na filtroch.

en: Deactivate
sk: Deaktivácia

en: Default
sk: Predvolené nastavenie

en: Default sorting
sk: Predvolené triedenie

en: Default toggle state
sk: Predvolený stav prepínania

en: Design
sk: Dizajn

en: Display a filter group created with the WooCommerce Product Filters plugin.
sk: Zobrazenie skupiny filtrov vytvorenej pomocou doplnku WooCommerce Product Filters.

en: Display the number of products next to each option
sk: Zobrazenie počtu produktov pri každej možnosti

en: Docs
sk: Dokumenty

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Dropdown
sk: Rozbaľovací zoznam

en: Enable "OR" logic
sk: Povolenie logiky "OR"

en: Enable filtering
sk: Povoliť filtrovanie

en: Enable filtering for this element via the WooCommerce Product Filters plugin.
sk: Povoľte filtrovanie tohto prvku prostredníctvom doplnku WooCommerce Product Filters.

en: Enable infinite scroll on product listing pages
sk: Povolenie nekonečného posúvania na stránkach s ponukou produktov

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
sk: Vylepšite svoje stránky pomocou týchto fantastických pluginov od spoločnosti Barn2.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
sk: Vylepšite svoj obchod pomocou týchto fantastických pluginov od spoločnosti Barn2.

en: Enter the number of filters to display per row within the horizontal layout.
sk: Zadajte počet filtrov, ktoré sa majú zobraziť na riadok v rámci horizontálneho rozloženia.

en: Extra features
sk: Ďalšie funkcie

en: Filter behavior and content
sk: Správanie a obsah filtra

en: Filter group
sk: Skupina filtrov

en: Filter logic
sk: Logika filtra

en: Filter mode
sk: Režim filtra

en: Filter text
sk: Text filtra

en: Filter title text
sk: Text názvu filtra

en: Filter visibility
sk: Viditeľnosť filtra

en: Filters
sk: Filtre

en: Filters are only visible on the frontend
sk: Filtre sú viditeľné len na prednej strane

en: From
sk: Od

en: Help customers to find what they want quickly and easily. Add product filters for price, color, category, size, attributes, and more.
sk: Pomôžte zákazníkom rýchlo a jednoducho nájsť to, čo chcú. Pridajte filtre produktov pre cenu, farbu, kategóriu, veľkosť, atribúty a ďalšie.

en: How do you want the filters to work?
sk: Ako chcete, aby filtre fungovali?

en: If you are using this attribute in a color filter, select the exact color which will appear in the filter.
sk: Ak tento atribút používate vo farebnom filtri, vyberte presnú farbu, ktorá sa vo filtri zobrazí.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sk: Ak potrebujete opätovný prístup k sprievodcovi nastavením, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: Images
sk: Obrázky

en: In stock
sk: Na sklade

en: Infinite scrolling
sk: Nekonečné posúvanie

en: Invalid action requested.
sk: Neplatná požadovaná akcia.

en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
sk: Neplatný licenčný kľúč - skontrolujte prosím e-mail s potvrdením objednávky alebo %1$sAccount%2$s.

en: Labels
sk: Štítky

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: License key
sk: Licenčný kľúč

en: License key deactivated.
sk: Licenčný kľúč je deaktivovaný.

en: License key mismatch, please contact support.
sk: Nesúlad licenčného kľúča, kontaktujte podporu.

en: License key successfully activated.
sk: Licenčný kľúč bol úspešne aktivovaný.

en: License key successfully deactivated.
sk: Licenčný kľúč bol úspešne deaktivovaný.

en: Manage filters
sk: Správa filtrov

en: More
sk: Viac

en: More filters
sk: Viac filtrov

en: Next, decide whether to show or hide the filters when the page first loads
sk: Potom sa rozhodnite, či chcete filtre zobraziť alebo skryť pri prvom načítaní stránky

en: No
sk: Nie

en: No %s found
sk: Nenašlo sa žiadne %s

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
sk: Na aktiváciu nebola dodaná žiadna adresa URL, obráťte sa na podporu.

en: No filter found matching the criteria.
sk: Nenašiel sa žiadny filter zodpovedajúci kritériám.

en: No group ID has been found.
sk: Nebolo nájdené žiadne ID skupiny.

en: No group found matching the criteria.
sk: Nenašla sa žiadna skupina, ktorá by zodpovedala kritériám.

en: No options available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne možnosti

en: No prices have been found for your products. Please save your filter groups to regenerate the index.
sk: Pre vaše produkty neboli nájdené žiadne ceny. Uložte svoje skupiny filtrov, aby sa index obnovil.

en: No record found matching the criteria.
sk: Nenašiel sa žiadny záznam zodpovedajúci kritériám.

en: No records to update have been found.
sk: Neboli nájdené žiadne záznamy na aktualizáciu.

en: No results
sk: Žiadne výsledky

en: No taxonomy provided.
sk: Nie je uvedená žiadna taxonómia.

en: No terms found for the specified taxonomy.
sk: Pre zadanú taxonómiu sa nenašli žiadne výrazy.

en: No values found for this custom field.
sk: Pre toto vlastné pole neboli nájdené žiadne hodnoty.

en: None
sk: Žiadne

en: Number of filters per row
sk: Počet filtrov na riadok

en: On mobile
sk: Na mobilnom telefóne

en: On sale
sk: V predaji

en: One or more filters have no name assigned. Please make sure all filters have a name.
sk: Jeden alebo viac filtrov nemá priradený žiadny názov. Uistite sa, že všetky filtre majú názov.

en: Open
sk: Otvoriť

en: Please %1$sinstall WooCommerce%2$s in order to use %3$s.
sk: Ak chcete používať %3$s, nainštalujte si prosím %1$s WooCommerce%2$s.

en: Please %1$sinstall WooCommerce%2$s in order to use WooCommerce Product Filters.
sk: Ak chcete používať filtre produktov WooCommerce, nainštalujte si, prosím, %1$ WooCommerce%2$s.

en: Please add at least 1 filter to the group.
sk: Do skupiny pridajte aspoň 1 filter.

en: Please enter a license key.
sk: Zadajte licenčný kľúč.

en: Please enter a name for the group
sk: Zadajte názov skupiny

en: Please enter a name for the group.
sk: Zadajte názov skupiny.

en: Please enter a name for this filter
sk: Zadajte názov tohto filtra

en: Please enter your license key.
sk: Zadajte svoj licenčný kľúč.

en: Price
sk: Cena

en: Primary color
sk: Základná farba

en: Product Filters
sk: Filtre produktov

en: Product count
sk: Počet výrobkov

en: Radio buttons
sk: Radio tlačidlá

en: Range slider
sk: Posuvník rozsahu

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Read more
sk: Čítajte viac

en: Ready
sk: Pripravené

en: Ready!
sk: Pripravený!

en: Regenerating the index in the background. Product filtering and sorting may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
sk: Regenerácia indexu na pozadí. Filtrovanie a triedenie produktov nemusí byť presné, kým sa tento proces nedokončí. Bude to trvať niekoľko minút a toto upozornenie po dokončení zmizne.

en: Remove image
sk: Odstrániť obrázok

en: Renew now for 20% discount.
sk: Obnovte si ho teraz so zľavou 20 %.

en: Save Changes
sk: Uloženie zmien

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Search %s
sk: Vyhľadávanie %s

en: Search products...
sk: Vyhľadávanie produktov...

en: Secondary color
sk: Sekundárna farba

en: Select Color
sk: Vyberte farbu

en: Select a filter group to appear at the top of your store (optional)
sk: Vyberte skupinu filtrov, ktorá sa má zobraziť v hornej časti vášho obchodu (voliteľné)

en: Select a filter group to display above the lists of products in your store.
sk: Vyberte skupinu filtrov, ktorá sa má zobrazovať nad zoznamami produktov v obchode.

en: Select a filter group to display the same filters at the top of all your main store pages (to get you started, we’ve created a ‘Recommended Filters’ group for you).
sk: Vyberte skupinu filtrov, aby sa rovnaké filtre zobrazovali v hornej časti všetkých hlavných stránok vášho obchodu (na začiatok sme pre vás vytvorili skupinu "Odporúčané filtre").

en: Select an option
sk: Vyberte možnosť

en: Selected
sk: Vybrané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Setup Complete
sk: Dokončenie nastavenia

en: Setup wizard
sk: Sprievodca nastavením

en: Shop filters
sk: Obchod s filtrami

en: Show filters
sk: Zobraziť filtre

en: Size
sk: Veľkosť

en: Slide-out panel heading
sk: Záhlavie výsuvného panela

en: Slider
sk: Posuvník

en: Something went wrong while creating the filter
sk: Pri vytváraní filtra sa niečo pokazilo

en: Something went wrong while creating the group
sk: Pri vytváraní skupiny sa niečo pokazilo

en: Something went wrong while updating the filter
sk: Pri aktualizácii filtra sa niečo pokazilo

en: Something went wrong, could not find the selected group.
sk: Niečo sa pokazilo, nepodarilo sa nájsť vybranú skupinu.

en: Something went wrong: could not update the selected group
sk: Niečo sa pokazilo: nepodarilo sa aktualizovať vybranú skupinu

en: Sort
sk: Triediť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort by average rating
sk: Zoradiť podľa priemerného hodnotenia

en: Sort by latest
sk: Zoradiť podľa najnovších

en: Sort by popularity
sk: Zoradiť podľa popularity

en: Sort by price: high to low
sk: Zoradiť podľa ceny: od najvyššej po najnižšiu

en: Sort by price: low to high
sk: Zoradiť podľa ceny: od najnižšej po najvyššiu

en: Support
sk: Podpora

en: Tag
sk: Značka

en: Text input
sk: Zadávanie textu

en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
sk: Ďakujeme za inštaláciu %1$s. Ak chcete začať, zadajte, prosím, %2$s svoj licenčný kľúč%3$s.

en: The "%1$s" filter has been found. Please remove the following filters from the group: %2$s.
sk: Bol nájdený filter "%1$s". Odstráňte zo skupiny nasledujúce filtre: %2$s.

en: The %1$s plugin requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
sk: Zásuvný modul %1$s vyžaduje WooCommerce %2$s alebo vyšší. Najskôr aktualizujte nastavenie WooCommerce.

en: The %1$s plugin requires WooCommerce 3.7 or greater. Please update your WooCommerce setup first.
sk: Zásuvný modul %1$s vyžaduje verziu WooCommerce 3.7 alebo vyššiu. Najskôr aktualizujte nastavenie WooCommerce.

en: The %1$s plugin requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
sk: Zásuvný modul %1$s vyžaduje WordPress %4$s alebo novší. Prosím, %2$aktualizujte%3$svoju inštaláciu WordPress.

en: The following filters are sharing the same data source: %s. Each filter in a group must have a unique data source. Please adjust the filters accordingly.
sk: Nasledujúce filtre zdieľajú rovnaký zdroj údajov: %s. Každý filter v skupine musí mať jedinečný zdroj údajov. Filtre podľa toho upravte.

en: The following options control the WooCommerce Product Filters extension.
sk: Nasledujúce možnosti ovládajú rozšírenie Filtre produktov WooCommerce.

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
sk: Licenčný kľúč je uvedený v e-maile s potvrdením objednávky.

en: The license key looks good!
sk: Licenčný kľúč vyzerá dobre!

en: There was an error activating your license key.
sk: Pri aktivácii vášho licenčného kľúča došlo k chybe.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
sk: Pri deaktivácii licenčného kľúča došlo k chybe, skúste to prosím znova.

en: There's a problem with your license key.
sk: Máte problém s licenčným kľúčom.

en: These settings control the filters that appear above the list of products in your store. You can also add filters to a sidebar by adding a <a href="%s">Product Filters widget</a>.
sk: Tieto nastavenia ovládajú filtre, ktoré sa zobrazujú nad zoznamom produktov v obchode. Filtre môžete pridať aj na bočný panel pridaním widgetu <a href="%s">Filtre produktov</a>.

en: This applies to filter widgets, the slide-out panel, and filters using the vertical layout which are added using a shortcode.
sk: To platí pre widgety filtrov, vysúvací panel a filtre s vertikálnym rozložením, ktoré sa pridávajú pomocou skratky.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
sk: Táto licencia sa vzťahuje na balík produktov a nie je možné ju aktivovať.

en: This message is visible to Administrators and Store Managers Only.
sk: Táto správa je viditeľná len pre správcov a manažérov obchodu.

en: This message is visible to Administrators and Store Managers Only. Please note, you cannot use the same filter group multiple times on a page. Please make sure groups are unique. <a href="%s" target="_blank">[Read more]</a>
sk: Táto správa je viditeľná len pre správcov a manažérov obchodu. Upozorňujeme, že na stránke nemôžete použiť rovnakú skupinu filtrov viackrát. Uistite sa, že skupiny sú jedinečné. <a href="%s" target="_blank">[Čítať viac]</a>

en: This message is visible to Administrators and Store Managers Only. The following filters are using the same data source: %1$s. Filters must be unique and must not share the same source. <a href="%2$s" target="_blank">[Read more]</a>
sk: Táto správa je viditeľná len pre správcov a manažérov obchodu. Nasledujúce filtre používajú rovnaký zdroj údajov: %1$s. Filtre musia byť jedinečné a nesmú mať rovnaký zdroj. <a href="%2$s" target="_blank">[Čítať viac]</a>

en: Thumbnail
sk: Miniatúry

en: Title
sk: Názov

en: To
sk: Do

en: Toggle filters
sk: Prepínanie filtrov

en: Upload/Add image
sk: Nahratie/pridanie obrázka

en: Use image
sk: Použite obrázok

en: Use this setup wizard to quickly configure the options for your product filters. You can easily change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard.
sk: Pomocou tohto sprievodcu nastavením môžete rýchlo nakonfigurovať možnosti filtrov produktov. Tieto možnosti môžete neskôr ľahko zmeniť na stránke s nastaveniami doplnku alebo opätovným spustením sprievodcu nastavením.

en: View %s documentation
sk: Zobraziť dokumentáciu %s

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
sk: Varovanie: Toto prepíše vaše existujúce nastavenia pre %s. Ste si istí, že chcete pokračovať?

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to WooCommerce Product Filters
sk: Vitajte v časti Filtre produktov WooCommerce

en: WooCommerce Product Filters
sk: Filtre produktov WooCommerce

en: Would you like to display filters above the lists of products in your shop? (If not, then you can add filters manually using a widget or shortcode.)
sk: Chcete zobraziť filtre nad zoznamom produktov v obchode? (Ak nie, môžete filtre pridať ručne pomocou widgetu alebo shortcode.)

en: Yes
sk: Áno

en: You are not authorized
sk: Nie ste oprávnení

en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
sk: Už nemáte platnú licenciu pre %1$s. Prosím %2$zakúpte si nový licenčný kľúč%3$s, aby ste mohli zásuvný modul naďalej používať.

en: Your license key expired on %s.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča vypršala dňa %s.

en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča pre %1$s vypršala. %2$sKliknite sem a obnovte ho s 20% zľavou%3$s.

en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
sk: Váš licenčný kľúč bol zablokovaný. Ak chcete pokračovať v používaní doplnku, zakúpte si nový licenčný kľúč%2$s.

en: Your license key has expired.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča vypršala.

en: Your license key has reached its activation limit (%s).
sk: Váš licenčný kľúč dosiahol svoj aktivačný limit (%s).

en: Your license key is active.
sk: Váš licenčný kľúč je aktívny.

en: Your license key is invalid.
sk: Váš licenčný kľúč je neplatný.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
sk: Váš licenčný kľúč nie je aktívny. Znovu ho aktivujte alebo uložte nastavenia.

en: Your license key is not valid for this plugin.
sk: Váš licenčný kľúč nie je platný pre tento doplnok.

en: Your product filters will appear here.
sk: Tu sa zobrazia vaše filtre produktov.

[ctx: items]
en: No results for %s
sk: Žiadne výsledky pre %s

en: ‘Apply filters’ button
sk: Tlačidlo "Použiť filtre

en: ‘Clear filters’ link
sk: Odkaz "Vymazať filtre

en: ‘Show filters’ button
sk: Tlačidlo "Zobraziť filtre
